Autogyro v České a Slovenské republice

Společnost Nirvana Systems s.r.o. je výhradním zástupcem německé společnosti Autogyro Gmbh pro Českou a Slovenskou republiku.

V roce 2012 se stala Nirvana autorizovaným servisním partnerem pro Autogyro. V roce 2014 ukončila Nirvana dlouhodobé školení a certifikaci a stala se po USA a Rusku třetím oficiálním montážním střediskem vírníků autogyro na světě. Toto zákazníkům Nirvany přináší jedinečnou možnost konfiguraci vírníku přímo na míru a zásadní zkrácení lhůty dodání.

Od léta 2014 Nirvana sloučila provozy výroby, servisu a školy do jedné provozovny na letišti v Přerově Bochoři. Tím je schopna zákazníkům poskytovat komplexní službu rychle a kvalitně.

Jako bonus mohou dnes naši zákazníci využívat doplňkových služeb rozsáhlé sítě Autogyro. Například cestovat za létáním na exotická místa jako například Seychellské ostrovy, Costarica, Jihoafrická republika, Spojené arabské emiráty a jiné. 

Obchodní zastoupení nechápeme pouze jako možnost nabídnout v České a Slovenské republice skvělý produkt. Přejímáme také zodpovědnost za servis námi distribuovaných produktů a také se aktivně zapojujeme do zdokonalování produktů z portfolia Autogyra. Našim zákazníkům nabízíme i spoustu nadstandardních služeb a doplňků, které sami vymýšlíme, vyvíjíme a vyrábíme.

KONTAKTUJTE NÁS! 

 
 
 
www.auto-gyro.com © 2012 Nirvana Systems s.r.o., budova 179, Letiště Přerov - Bochoř, 750 02 Přerov, Česká republika
tel.: +420 577 226 616
e-mail: info@autogyro.cz