Hledáme kolegy na pozici – Letecký Instruktor

Letecká škola FLYWAY s.r.o., Letiště Přerov

Baví vás létat? Pojďte dělat to, co vás baví!

Staňte se členem týmu letecké školy zaměřené na výcvik pilotů ultralehkých vírníků.

Náplň práce:

  • Pilot instruktor zabezpečuje praktický letecký výcvik na vírnících, provádí se studenty
  • předletové přípravy a poletové rozbory v souladu s metodikou, osnovou výcviku,
  • letovými předpisy a normami

Požadujeme:

  • Platný pilotní průkaz s jednou z následujících kvalifikací: Pilot Instruktor ULV, ULL, ULH
  • nebo FI (A), FI (H)
  • Nálet minimálně 250 hodin
  • Pilotní praxe minimálně 5 let
  • Pedagogické schopnosti
  • Časovou flexibilitu
  • Ochotu nalétat stovky hodin ročně

Nabízíme:

  • Smlouvu s garantovaným ročním náletem
  • Možnost získání kvalifikace Pilot instruktor ultralehkých vírníků
  • Ubytování na letišti
  • Profesní růst
  • Možnost létání do zahraničí
  • Firemní benefity

Kontakt:

rado.toth@nirvana.cz / 607 280 224
Flyway s.r.o. / Letiště Přerov

Podpořte nás sdílením!