Vírníkem na Olymp(ic)

Mám jmenovce ze stejného města. To zní dost jednoduše. Ale Pavla Březinu ze Zlína, který je třetím rokem klávesákem Olympicu nenápadně po očku sleduji. Už když hrál v kapelách Premiér nebo Argema jsem se potkával se svým jménem, ale s Pavlem jsem se nesetkal nikde. A to bydlí co by kamenem dohodil od letiště, kam jsem roky chodil létat na paramotoru a začínal létat s vírníkem.

No a pak na mě vykoukla pozvánka na OPEN AIR koncert Olympicu v sobotu v Olomouci.

No a když je vzduch otevřený, tak to je škoda neletět.

Loni touto dobou jsem vezl Dagmar Peckovou do Českého Krumlova a musím říct, že na to moc rád vzpomínám. Taky jsem letěl s Ondřejem Havlíkem (Endru) do Berlína, kde se stal nejlepším světovým beatboxerem ( není to nic s boxem a fakt to stojí za podívání).

No a na Olympiku jsme byli se skupinkou vírníkářů před pár lety na koncertu legendy. Nejen jim, ale i Karlu Gottovi a dalším to v Prievidzi fakt šlapalo.

To se mi všechno táhne hlavou, když Pavlovi v sobotu brzy ráno navrhuji nejen seznámení, ale i převoz vírníkem z Banské Bystřice (kde vystupují den předem) do Olomouce. Docela mě překvapí a potěší, když už brzy před šestou přijímá. To si zatím píšeme zprávy.

Nakonec domlouváme vyzvednutí až po obědě u Val Mezu na letišti v Poličné. Celý den hodně fouká, ale Pavel je v pohodě a po pár minutách už si let společně užíváme. Na Helfštýně chvíli pozorujeme vystoupení historického šermu z první lóže a potom už míříme na letiště do Olomouce. Po úpravě na vozidlo už jedeme centrem hanácké metropole přímo ke Korunní pevnůstce, kde se koncert koná.

Večer je super nejen koncert, ale i večerní procházka Olomoucí a posezení v příjemné hospůdce.

Pavle díky a doufám, že výlet někdy zopakujeme. Třeba vezmu pár kamarádů a přivezeme celý Olympic na některý z budoucích koncertů. Není na světě kapela, která by přijela na vystoupení létajícím autem- to vím teda naprosto bezpečně. Olympic by si to po 60 letech koncertování podle mě zasloužil.

www.letejsnami.cz

www.flyway.cz

www.gyromotion.eu

www.gyromotiontour.com

Skupinové výlety

Polsko 2023

Po několika letech jsme se rozhodli navštívit naše severní sousedy. Mají spoustu

Přečíst »

Podpořte nás sdílením!

Facebook
Twitter
LinkedIn